جمعه 25 خرداد 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

ادعای عجیب فرماندار نیشابور در مورد رفت و آمد امام زمان در مسیر هلیکوپتر ابراهیم رئیسی

مهدی دونده مدعی شد که یکی از بزرگان نیشابور، با انجام مکاشفه ای خبر داده است که در شب حادثه هلیکوپتر حامل رئیس‌جمهور، امام زمان را دیده است.
ابراهیم رئیسی

به گزارش نقش فردا به نقل از روزیاتو، فرماندار نیشابور مدعی شد: فردی که در نیشابور با امام زمان مرتبط است، در شب سانحه سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان‌ش، امام غائب را در قالب مثلثی دیده که یک‌ ضلع مثلث محل استقرار امام عصر ، ضلع دیگر، محل سقوط بالگرد و ضلع دیگر آن حرم امام هشتم بوده است.

مهدی دونده در مراسمی که شنبه ۵ خرداد در خیابان موعود (بلوار فضل) برای بزرگداشت شهدای سانحه سقوط هلیکوپتر برگزار شد، گفت: یکی از بزرگان نیشابور این مکاشفه را برای فرماندار از قول فردی نقل کرده که با امام زمان در ارتباط است.

 

معاون استاندار و‌ فرماندار ویژه‌ نیشابور افزود: از قول او برای من نقل شده که در شب حادثه، امام زمان را دیده است که در مسیر سقوط بالگرد با استرس و  اضطراب در رفت و  آمد است؛ اما نهایتا گفته‌اند که قرار نیست کارمان را با معجزه پیش ببریم.

 

مقام ارشد دولت سیزدهم در نیشابور ابراز کرد: مصلحت کشور ما و آیت‌اله رییسی در شهادت بود.

دونده با بیان این که امام جمعه نیشابور این فرد را می‌شناسد، ابراز امیدواری کرد که به زودی به اتفاق یعقوبی (امام جمعه) با این فرد بیش‌تر گفت‌وگو کند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا