سه‌شنبه 5 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

حذف بوکسور ایران از انتخابی المپیک

بوکسور سنگین وزن ایران با باخت مقابل حریف خود، از رقابت‌های انتخابی المپیک حذف شد.

به گزارش نقش فردا به نقل از “ورزش سه” در ادامه رقابت‌های بوکس انتخابی المپیک که به میزبانی تایلند در حال برگزاری است، بوکسور وزن ۹۰ کیلوگرم ایران در همان مبارزه نخست خود با قبول شکست مقابل حریفی از آمریکا، از گردونه رقابت‌ها کنار رفت تا نخستین بوکسور حذف شده ایران از این مسابقات باشد.

در مبارزات نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۷ خرداد ۱۴۰۳)، علی فتحی در وزن ۹۲ کیلوگرم به مصاف جمار تالی از آمریکا رفت که با وجود تلاشی که کرد، نتوانست از پس حریف خود برآید و با آرای داوران بازنده اعلام شد.

ساعاتی قبل و در مبارزات نوبت صبح، میثم قشلاقی بوکسور ۸۰ کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود برابر سباستین از دانمارک صاحب برتری شد. قشلاقی در دور سوم به مصاف حریفی از مغولستان خواهد رفت.

آخرین مرحله رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس از روز جمعه (۴ خرداد ۱۴۰۳) با حضور بیش از ۶۰۰ بوکسور در دو بخش زنان و مردان، به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز ‌شد. تیم ملی ایران نیز با ۷ بوکسور در این رویداد حضور دارد.

فردا (سه‌شنبه) نیز در رقابت‌های نوبت صبح، علی حبیبی‌نژاد در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم به مصاف اویر ایبارچه از اسپانیا می‌رود و کسری طهماسبی نیز در وزن ۷۱ کیلوگرم با لوئیس ریچاردسون از بریتانیا مصاف می‌دهد.

در مبارزات نوبت عصر فردا هم دانیال شه‌بخش ملی‌پوش وزن ۵۷ کیلوگرم ایران، در دومین مبارزه هود با انخ خارکو از مغولستان مبارزه می‌کند تا دومین شانس حضور در المپیک را به دست آورد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا