سه‌شنبه 5 تیر 1403

اخبار برگزیده

اخبار مهم

یادداشت

جمع‌آوری و دستگیری ۲۰ نفر در صومعه‌سرا

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: یک قاچاقچی و ۱۹ خرده‌فروش موادمخدر و معتاد متجاهر در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان جمع‌آوری و دستگیر شدند.
مشروبات الکلی تقلبی

به گزارش نقش فردا به نقل از صد آنلاین ،  سرهنگ “جعفر عدلی‌مژدهی” در گفتگویی با بیان اینکه موادمخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است، اظهارداشت: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی در ادامه با اعلام اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با اولویت برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان موادمخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر به مدت ۲ روز در شهرستان صومعه‌سرا اجرا شد، افزود: پلیس در این راستا با انجام تحقیقات و اقدامات فنی صورت گرفته، یک قاچاقچی، ۱۱ خرده‌فروش موادمخدر و ۸ معتاد متجاهر را دستگیر و جمع‌آوری کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا به کشف یک کیلو و ۶۲۶ گرم تریاک، ۱۵ گرم هروئین و ۳۸۵ گرم سایر موادمخدر، ۳ دستگاه ترازوی توزین و تعدادی آلات استعمال اشاره کرد و بیان‌داشت: افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته و معتادان نیز به مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ منتقل شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح از همکاری صمیمانه آنها تقدیر و تشکر کرد و اذعان‌داشت: چنین طرح‌هایی در سال جاری ادامه خواهد داشت و شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک به ویژه در زمینه موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

کپی‌رایت ۲۰۲3, تمامی حقوق متعلق است به نقش فردا است @ طراحی شده در آتلیه نقش فردا